Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig.

Är det specifka produkter du söker efter och vill veta mer av? Lägg in dem i formuläret och skicka i väg din förfrågan. Vi kontaktar dig så snart en tekniker är ledig, men alltid inom 24h, måndag – fredag

Consent(Obligatoriskt)

Vårt team

Tommy Björklund

CEO

Tel: 08-724 04 09 tommy@centas.se
Thomas Rosell

Sälj och marknadsansvarig

Tel: 072 895 00 00 thomas.rosell@centas.se
Johan Björklund

Projektledare – AV-Tekniker

Tel: 08-724 04 08 johan@centas.se
Mattias Skarpsvärd

Bokningsansvarig

Tel: 070 588 04 87 mattias@centas.se
Mikael Romell

AV-Tekniker

Tel: 08-724 04 12 micke@centas.se
Jonathan Lindgren

AV-Tekniker

Tel: 08 724 04 13 jonathan@centas.se
Sascha Mösle Hughes

AV-Tekniker

Tel: 079 339 17 98 sascha@centas.se
Markus Rislund

AV-Tekniker

Tel: 08 724 04 05 markus@centas.se
John Simpson

AV-Tekniker

Tel: 076 162 28 26 john@centas.se
Gunilla Björling

Ekonomiansvarig

Tel: 08-724 04 01 gunilla@centas.se